Jsme tu pro Vás od roku 2003
   ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Jsme stěhovací služba, na kterou se můžete spolehnout. Nabízíme širokou škálu služeb od stěhování, autodopravy  po hodinového manžela a vyklízení nemovitostí. Cenou se řadíme mezi nejlevnější firmy na trhu, ale zakládáme si na profesionálním přístupu a kvalitě odvedené práce, což dokazuje naše vysoké hodnocení od zákazníků nejen na našich stránkách, ale i profilu na Google.

Zaměstnáváme pouze zkušené profesionály, za jejichž odvedenou práci jako firma ručíme. Vždy se snažíme o individuální přístup k našim zákazníkům, protože víme, že každé stěhování je v něčem specifické.

✅Svátky a víkendy bez příplatků.
✅Montáž a demontáž v ceně stěhování.
✅Prohlídka technikem zdarma.
✅Přes 20 let zkušeností, které nás neustále posouvají dále.
✅Stovky a stovky spokojených zákazníků.

Proč si vybrat nás?

Nabídneme vám výhodnou cenu

Nabídneme vám výhodnou cenu

Máme více než 20 let zkušeností v oboru stěhování

Máme více než 20 let zkušeností v oboru stěhování

Zvládáme stěhovat i těžká břemena

Zvládáme stěhovat i těžká břemena

Pečlivost, opatrnost i kvalitní pojištění

Pečlivost, opatrnost i kvalitní pojištění

Jsme 5hvězdičková stěhovací firma v Praze

Pro kvalitu poskytovaných služeb jsou nejdůležitější lidé. Naši zaměstnanci jsou vyškoleni pro manipulaci s náklady a vždy vám ochotně pomohou. Jsme jedna z nejlevnějších stěhovacích firem v Praze. Kvalitou služeb se snažíme být nejlepší.

Kontaktujte nás

 

Co o nás říkají naši klienti?

Pracovníci firmy se pokaždé (celkem 4x) i přes značnou vzdálenost dostavili na stanovené místo již s předstihem (příjezd v jakoukoli denní hodinu nebyl problém), pečlivě zabalili všechen nábytek a další bytové zařízení. Nakládání i vykládání proběhlo plynule a bez jakýchkoliv škod na věcech či objektech, z a do nichž se stěhovalo. Jednání proběhlo zcela korektně a profesionálně. Stěhovací služby této firmy mohu jednoznačně doporučit.

vac tom

Maximální spokojenost. Pokud bych si měla vybrat nyní firmu, zvolila bych opět ADIS. Profesionální přístup, korektní jednání. Fajn spolupráce. Více takových.

Dagmar Chladkova

Zobrazit další recenze