Proč si vybrat pro vaše stěhování firmu ADIS?

Jsme jedna z nejlevnějších stěhovacích firem v Praze. Kvalitou služeb se snažíme být nejlepší. Naši pracovníci vše naplánují. V domluvený čas k vám přijedeme a zabalíme váš nábytek a další přepravované předměty do dovezených obalů. Naše široká nabídka obalového materiálu zajistí, že váš majetek nebude v průběhu stěhování poškozen. K našim službám patří i montáž a demontáž nábytku a technologických zařízení.

Nabídneme vám výhodnou cenu

Máme mnoholeté zkušenosti v oboru

Zvládáme stěhovat také těžká břemena

Pečlivost, opatrnost i kvalitní pojištění

Poskytujeme zejména následující stěhovací služby

 

Pro kvalitu poskytovaných služeb jsou nejdůležitější lidé. Naši zaměstnanci jsou vyškoleni pro manipulaci s náklady a vždy vám ochotně pomohou.

  • stěhování kanceláří
  • stěhování bytů
  • stěhování těžkých břemen
  • stěhování v objektech
  • vyklízení a odvoz odpadu
  • služby sběrného dvora
  • montáž nábytku

Více o našich službách

Fotogalerie

Jsme jedna z nejlevnějších stěhovacích firem v Praze

Pro kvalitu poskytovaných služeb jsou nejdůležitější lidé. Naši zaměstnanci jsou vyškoleni pro manipulaci s náklady a vždy vám ochotně pomohou. Jsme jedna z  nejlevnějších stěhovacích firem v Praze. Kvalitou služeb se snažíme být nejlepší.

Kontaktujte nás

 

Co o nás říkají naši klienti?

Maximální spokojenost. Pokud bych si měla vybrat nyní firmu, zvolila bych opět ADIS. Profesionální přístup, korektní jednání. Fajn spolupráce. Více takových.

Dagmar Chladkova

Firma ADIS nám byla doporučena na základě osobní pozitivní zkušenosti a byla to dobrá volba. Chlapi stěhovali velmi rychle (za tři hodiny bylo naloženo i vyloženo až do patra - i díky blízké adrese), chovali se k nábytku šetrně (sami si ho předem obalili) a navíc měli profesionální komunikaci. Rovněž jsme ocenili ochotu pomoct se změnou času stěhování, o kterou jsme požádali 2 dny předem. Mohu vřele doporučit.

František Lomský

Zobrazit další recenze