Stěhování nábytku

Přes 20 let profesionálně stěhujeme nábytek

Naše firma stěhuje nábytek již přes 20 let pro fyzické osoby i firmy. Stěhování nábytku vyžaduje velkou preciznost a zkušenosti, zejména pokud se jedná o křehký nábytek nebo o nábytek s osobní či historickou hodnotou. Bezpečně vám přestěhujeme nábytek na požadované místo, ať už v rámci České republiky, EU nebo jen v rámci objektu z jedné místnosti do jiné. Zvládáme i stěhování vestavěných skříní nebo jiného nábytku připevněného ke zdi. Skříně profesionálně demontujeme a po přestěhování je zpět smontujeme. Instalujeme i přestěhovaná světla, elektroniku, obrazy nebo garnýže.

Proč si zvolit stěhování nábytku od nás?

Montáž a demontáž nábytku je v ceně stěhování. Neplatíte žádné příplatky.

Stěhování provádíme od A do Z. Veškerý nábytek důkladně zabalíme do obalových materiálů, v případě potřeby ho rozmontujeme nebo odmontujeme ze zdi. Následně vše přeneseme nebo převezeme na požadované místo. Nábytek zpět smontujeme do původního stavu a případně umístíme přimontováním na zeď. Veškeré obalové materiály po dokončení prací odvezeme. Vy nemusíte nic řešit.

Stěhování nábytku nabízíme s dopravou i bez dopravy v rámci objektu. Nábytek vám přestěhujeme v rámci budovy bez dopravy nebo s dopravou nejen po České republice, ale i po Evropě.

Víme, že rychlost může hrát velkou roli. Vždy se lze domluvit na přednostním řešení vašeho stěhování.

✅Máme kvalitní pojištění stěhovaných předmětů od České pojišťovny. 

Naše hodnocení mluví za nás. Máme mnoho referencí od našich firemních i fyzických zákazníků. Vybrané recenze si můžete přečíst u nás: Recenze, nebo desítky dalších recenzí přímo na Google: ZDE.

Ukázky stěhování nábytku

Naše ceny za stěhování nábytku naleznete na stránce: Ceník stěhování.

Nechte si nezávazně spočítat cenu stěhování vašeho nábytku

Chcete vědět konkrétní cenu stěhování vašeho nábytku? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz