Vyklízení sklepů

Levné vyklízení nebytových prostorů

Vyklízením nebytových prostor, včetně sklepů, se zabýváme již přes 20 let. Ať už je obsah vašeho sklepa jakýkoliv, my se postaráme o jeho vyklizení. Nejčastěji se zákazníci na nás obracejí s žádostí o vyklizení sklepa při pořízení nového bytu, jehož součástí je sklep, ale předchozí majitel neprovedl jeho vyklizení a likvidaci obsahu. Další častý důvod je stěhování z nájmu do nového bydliště, zvláště když je potřeba vyklidit sklep v krátké výpovědní lhůtě.

Proč si nechat vyklidit sklep od nás?

Montáž a demontáž nábytku je v ceně vyklízení. Neplatíte žádné příplatky.

Vyklízení provádíme od A do Z. Veškerý obsah vašeho sklepa roztřídíme podle vašich pokynů na chtěné a nechtěné věci. Nechtěné předměty, ať už oblečení nebo nábytek, ekologicky roztřídíme a připravíme k převozu do nejbližšího sběrného dvora. Vy se nemusíte o nic starat.

Vyklízení nebytových prostor, včetně půd a sklepů, nabízíme s dopravou. Nejenže vyklidíme váš sklep, ale také odvezeme nechtěné věci do sběrného dvora k likvidaci.

Víme, že rychlost může hrát velkou roli. Vždy se lze domluvit na přednostní řešení vašeho vyklízení, například pokud vám končí výpovědní lhůta pronájmu.

Žádné příplatky za patra, ať už je váš sklep v přízemí nebo v mínus třetím patře domu.

Naše hodnocení mluví za nás. Máme mnoho referencí od našich firemních i fyzických zákazníků. Vybrané recenze si můžete přečíst u nás: Recenze, nebo desítky dalších recenzí přímo na Google: ZDE.

Naše ceny za vyklízení nebytových prostor, včetně sklepů naleznete na stránce: Ceník vyklízení.

Nechte si nezávazně spočítat cenu vyklizení vašeho sklepa

Chcete vědět konkrétní cenu vyklizení vašeho sklepa? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz