Likvidace pozůstalostí

Diskrétní likvidace věcí po zemřelém

Naše firma již přes 20 let pomáhá při vyklízení a likvidaci pozůstalostí po Praze i celé České republice. Víme, jak náročné může být ztratit blízkou osobu, a proto nabízíme profesionální a diskrétní vyklízení pozůstalostí. Všechny věci roztřídíme podle vašich požadavků, abyste si mohli nechat to, co si přejete, a zlikvidovat zbytek. Při vyklízení pozůstalostí nemusíte být přítomni.

Během vyklízení pozůstalosti nemusíte být přítomni.

Proč si zvolit na tuto činnost nás?

Na nás se můžete spolehnout. Vyklízení a likvidaci pozůstalostí provádíme již řadu let a jsme firma s více než 20letou historií. Zakládáme si na naší pověsti a uděláme vše proto, abyste byli s našimi službami spokojeni.

Provedeme likvidaci pozůstalosti od A do Z. Na základě vašich požadavků veškeré věci roztřídíme na chtěné a nechtěné. Nábytek dokážeme odmontovat ze zdí a rozmontovat. Nechtěný nábytek odvezeme k likvidaci do sběrného dvora a chtěný nábytek přestěhujeme na požadované místo.

Domluvené termíny pro nás platí. Víme, jak je vyklízení bytu nebo domu po zemřelé osobě stresující a jak moc je důležité mít tento proces co nejrychleji za sebou.

✅Díky našim zkušenostem a optimalizovaným procesům můžeme zákazníkům nabízet téměř nejlevnější likvidaci pozůstalostí po Praze i v České republice.

Naše hodnocení mluví za nás. Máme mnoho referencí od našich zákazníků. Vybrané recenze si můžete přečíst u nás: Recenze, nebo desítky dalších recenzí přímo na Google: ZDE.

Montáž a demontáž vybavení je v ceně vyklízení a likvidace pozůstalostí.

Naše ceny za vyklízení a likvidaci pozůstalostí: Ceník.

Nechte si nezávazně spočítat cenu za likvidaci pozůstalosti

Chcete vědět konkrétní cenu za likvidaci pozůstalosti? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz