Stěhování Praha

Levné stěhování po Praze s 20 lety praxe

Naše firma již přes 20 let pomáhá při stěhování majetku právnických a fyzických osob po Praze a okolí. Stěhování v Praze je specifické kvůli husté dopravě, úzkým uličkám, zejména v historických částech, a také kvůli historickým budovám, které často nemají výtahy a mají různé typy schodišť. Na tohle vše jsme připraveni a máme bohaté zkušenosti, aby vaše stěhování proběhlo hladce.

Proč se nechat přestěhovat po Praze od nás?

Stěhování provádíme od A do Z. Pokud je potřeba, náš technik obhlédne stávající i budoucí prostory a vše detailně naplánuje. Veškerý váš nábytek důkladně zabalíme do obalových materiálů, případně ho rozmontujeme nebo odmontujeme ze zdí. Následně vše bezpečně převezeme do nového bydliště, složíme a případně i umístíme přimontováním na zeď. Veškeré obalové materiály po dokončení prací odvezeme. Vy nemusíte nic řešit.

✅ Máme zkušenosti se stěhováním ve všech městských částech Prahy. Od historického centra, včetně Hradčanského náměstí u Pražského hradu, až po okrajové části s novou moderní zástavbou.

Poptáváte malé stěhování nebo velké stěhování celého domu? Pro nás to není problém. Je pouze potřeba brát v úvahu minimální cenu zakázky 2000 Kč.

Rychlost je pro nás důležitá. Pokud vám končí výpovědní lhůta ze stávajícího bydliště nebo máte jiný časový limit, můžeme provést stěhování velmi rychle. Samozřejmostí je, že i rychlé stěhování bude splňovat všechny naše standardy kvality.

Díky našim zkušenostem a optimalizovaným procesům můžeme nabídnout téměř nejlevnější stěhování po Praze. Máme důkladně vybrané dopravní prostředky, což nám umožňuje optimalizovat náklady.

Naše hodnocení mluví za nás. Máme mnoho referencí od našich firemních i soukromých zákazníků. Vybrané recenze si můžete přečíst u nás: Recenze, nebo desítky dalších recenzí přímo na Google: ZDE.

Ukázky jak balíme nábytek

Ukázky, kde jsme v Praze stěhovali

Naše ceny za stěhování naleznete na stránce: Ceník stěhování.

Nechte si nezávazně spočítat cenu stěhování po Praze od nás

Chcete vědět konkrétní cenu vašeho stěhování v rámci Prahy? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz

Využít můžete i formulář pro nezávaznou poptávku:

Nezávazná poptávka