Jak hodnotí stěhování od nás zákazníci

Přečtěte si recenze od našich zákazníků, které jsme stěhovali

Za 20 let stěhování jsme získali velké množství recenzí od našich zákazníků. Na této stránce si můžete přečíst některé z nich. Desítky dalších naleznete na našem profilu na Google.

Vybrané recenze převzaté z Google:

S firmou Adis jsem se domluvil rychle na finální ceně. Stěhování jsme několikrát museli odložit, kvůli zpoždění stavby. I přesto pan majitel držel původní dohodu. Dokonce přijel sám v den stěhování, aby mohl většinu věcí zabalit. Jeho parta stěhováku vše naskládala, odvezla a vyložila v pořádku. Bez zbytečných průtahů. Dokonce hromadu květin. Suma sumárum kvalita za skvělou cenu. Vřele doporučuji!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Predrag Kulic - RECENZE Z GOOGLE

Stěhování jsme poptávali týden dopředu. Reakce byla pohotová a vše vysvětleno transparentně a do detailů. Samotné stěhování pak proběhlo v naprostém klidu, organizovaně a profesionálně. Pánové měli vše pod kontrolou. Mužů jen doporučit!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Tanja - RECENZE Z GOOGLE

Na tuto firmu jsme narazili náhodou. Hledali jsme někoho, kdo nás nejen přestěhuje, ale bude mít zkušenosti s demontáží, montáží, drobnými úpravami a opravami. Veškerá komunikace s majitelem probíhala naprosto hladce od prvního dne, dodržel termíny i ceny, na kterých jsme se domluvili, byl ochoten se dojet podívat do stávajících prostor i do těch nových, dodal balný materiál a byl nám celou dobu k dispozici. NIC nebylo problém! :) V den stěhování dorazil jeho tým lidí a za nás to bylo velké WAU! Kluci šikovní, sehraní, ochotní, v dobré náladě! S naprostým nadhledem zvládli krizové situace, měli s námi trpělivost a dokonce nám pomáhali dobalit poslední zbytky věcí. Knihovny, které měli přes 200 kg lehce vynosili po schodech do 4. patra a montáž proběhla taktéž naprosto hladce. Musíme říct, že pokud bychom se znovu někdy stěhovali, využili bychom už jen Stěhování ADIS. Takový na nás zanechali dojem! Moc děkujeme a budete nám chybět! :) Tým ACHOUR & PARTNERS

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Lucie Nová - RECENZE Z GOOGLE

Skvělá stěhovací firma. Šikovní a příjemní pánové na stěhování. S nadhledem zvládají krizové situace (např. nefunkční výtah, čekání). Milý pan majitel, který dohlíží na hladký průběh akce a přijede i osobně, zapojí se v případě, kdy je něco potřeba vyřešit. Firmu jsme využili pro stěhování knihařské dílny největší pražské veřejné knihovny, kdy jsme stěhovali materiál, stroje vážící přes 360 kg. A vše se zvládlo perfektně. Navíc za dobrou cenu. Doporučuji!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Sára Krpatová - RECENZE Z GOOGLE

Firma Adis nám stěhovala byt - byli jsme nadmíru spokojeni. Stěhování proběhlo hladce a rychle, chlapi byli moc sikovni a profesionální. Dobra cena, vstřícný přístup a skvela domluva - rozhodne doporučime v okolí. Děkujeme moc za pomoc - nejlépe utracené peníze :))

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Michala Vyškovská - RECENZE Z GOOGLE

Firma ADIS nám velmi pomohla! V pátek večer jsme zavolali a domluvili jsme se na neděli. My neměli jinou volbu a pan majitel řekl, ze stěhování hned v neděli možné je. V komunikaci byl velmi přívětivý. Vše proběhlo spolehlivě, rychle a pánové na místě byli pracovití a příjemní. Vlastně jen a jen díky firmě ADIS jsme mohli rychle realizovat nabídku přestěhování, kterou jsme narychlo dostali. A vše za rozumnou cenu. Díky moc, pánové z ADIS, i Vám, pane šéfe! Příště opět nejraději se Stěhování ADIS! 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Martina Rohlichova - RECENZE Z GOOGLE

Stěhování Adis jsme zkusili poprvé, nalákala nás nejnižší cena ve srovnání s jinými firmami. Pánové přijeli na minutu přesně, bylo znát, že jsou zkušení, takže práce běžela rychle a bez jakýchkoliv problémů. Byli tak zdvořilí, že se omlouvali za každou pauzu na pití nebo oddech. A výsledná cena se lišila o cca 5 tisíc oproti konkurenci. Doufám, že je brzy nebudeme zase potřebovat (už jsme se nastěhovali dost), ale kdyby ano, rovnou volám Stěhování Adis. Díky!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Klára Štumarová - RECENZE Z GOOGLE

Desítky dalších recenzí si můžete přečíst na našem profilu na Google: ZDE.