Stěhování do zahraničí

Přestěhujeme vás kamkoliv v Evropě

Naše firma již přes 20 let provádí stěhování majetku právnických a fyzických osob do zahraničí. Stěhování do zahraničí je velmi specifické, nejen kvůli délce trasy, kterou musí stěhované věci urazit, ale také kvůli plánování, zajištění v přepravním prostoru a dalším kritériím.

Proč se nechat přestěhovat do zahraničí od nás?

Co potřebujeme vědět? Ve většině případů nám stačí sdělit: 1. časové parametry, 2. místo nakládky, 3. místo vykládky, 4. množství/objem majetku k přestěhování. My se pak postaráme o zbytek.

Stěhování provádíme od A do Z. Pokud je potřeba, nejprve dojde ke schůzce s naším technikem, který vše detailně naplánuje. U mezinárodního stěhování je precizní plánování klíčové. Váš nábytek důkladně zabalíme do obalových materiálů a případně ho rozmontujeme nebo odmontujeme ze zdí. Následně vše důkladně zabezpečíme v přepravním prostoru vozidel, aby při dlouhé cestě nedošlo k nežádoucím pohybům nebo poškození. Zvláště, pokud cesta zahrnuje trajekt. Po příjezdu do cíle naši zaměstnanci vše z auta vynosí, nábytek složí a případně i přimontují na zeď. Veškeré obalové materiály po dokončení prací odvezeme. Vy nemusíte nic řešit.

Stěhovali jsme již zákazníky takřka do všech koutů Evropy. Nejčastěji provádíme stěhování do Německa, Rakouska, Itálie, Francie, Monaka, Slovenska, Polska a Maďarska.

Rychlost může hrát velkou roli. Například, pokud vám končí výpovědní lhůta ze stávajícího bydliště. Jsme schopni provést stěhování velmi rychle.

Díky našim zkušenostem a optimalizovaným procesům můžeme zákazníkům nabízet velmi levné stěhování do zahraničí. Máme důkladně vybrané dopravní prostředky, což nám umožňuje optimalizovat náklady.

Naše hodnocení mluví za nás. Máme mnoho referencí od našich firemních i fyzických zákazníků. Vybrané recenze si můžete přečíst u nás: Recenze, nebo desítky dalších recenzí přímo na Google: ZDE.

Ukázky jak balíme nábytek před cestou

Ukázky z cest při mezinárodním stěhování

Naše ceny stěhování do zahraničí naleznete na stránce: Ceník stěhování.

Nechte si nezávazně spočítat cenu stěhování do zahraničí

Chcete vědět konkrétní cenu vašeho přestěhování do zahraničí? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz

Využít můžete i formulář pro nezávaznou poptávku:

Nezávazná poptávka