Vyklízení Praha

Levné vyklízení v Praze s více než 20letou tradicí

Naše firma již přes 20 let pomáhá při vyklízení nemovitostí právnických i fyzických osob po Praze a okolí. Zvládáme vyklidit byty, bez ohledu na to, v kterém jsou patře, celé domy a vily. Pro firmy zajišťujeme vyklízení jednotlivých kanceláří i celých kancelářských budov.

Proč si nechat vyklidit nemovitost v Praze od nás?

Vyklizení provádíme od A do Z. Pokud je potřeba, nejprve náš technik obhlédne stávající prostory a vše detailně naplánuje. Veškerý nežádoucí nábytek naši zaměstnanci demontují, v případě potřeby i ze zdí. Věci na základě vašich pokynů roztřídí na ty, které chcete zachovat, a ty, které mají být zlikvidovány. Nechtěné věci naložíme do našich dodávek a odvezeme do nejbližšího sběrného dvora. Fyzické osoby s pobytem na území Prahy mohou jet s námi a po předložení občanského průkazu nebudou muset platit žádné poplatky za příjem odpadu sběrným dvorem Pražských služeb.

Vyklízeli jsme již zákazníky ve všech městských částech Prahy, od historického centra po okrajové městské části s novou moderní zástavbou. Nemáme problém s úzkými historickými uličkami ani s vyklízením na sídlištích.

Víme, že rychlost může někdy hrát velkou roli. Například, pokud vám končí výpovědní lhůta ze stávajícího bydliště nebo firemních prostor. Jsme schopni provést vyklízení velmi rychle.

Neúčtujeme žádné příplatky za vyklízení o víkendech a státních svátcích. Víme, že tyto dny jsou ideální pro vyklízení kanceláří, aby proces nezasahoval do běžného chodu firmy.

Naše hodnocení mluví za nás. Máme mnoho referencí od našich firemních i fyzických zákazníků. Vybrané recenze si můžete přečíst u nás: Recenze, nebo desítky dalších recenzí přímo na Google: ZDE.

Naše ceny za vyklizení naleznete na stránce: Ceník vyklízení.

Nechte si nezávazně spočítat cenu vyklízení v Praze od nás

Chcete vědět konkrétní cenu vyklizení vaší nemovitosti, bytu nebo nebytových prostor v rámci Prahy? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz