Stěhování bytů

Levné stěhování do nového bytu s 20 lety praxe

Naše firma již přes 20 let provádí stěhování bytů. Stěhování bytu patří mezi nejlevnější služby v rámci stěhování, obvykle díky menší rozloze a tím i menšímu množství majetku k přestěhování.

Proč si nechat přestěhovat byt od nás?

Stačí nám 4 základní informace. Ve většině případů nám stačí sdělit: 1. časové parametry, 2. místo nakládky, 3. místo vykládky, 4. množství/objem majetku k přestěhování. My se pak o vše postaráme.

Stěhování provádíme od A do Z. Veškerý váš nábytek důkladně zabalíme do obalových materiálů, v případě potřeby ho rozmontujeme nebo odmontujeme ze zdi. Všechno vynosíme z bytu po schodišti a důkladně zabezpečíme v přepravním prostoru našich vozidel, aby nedošlo k nežádoucím pohybům nebo poškození. Před novým bytem vše vynosíme z aut, nábytek uvedeme zpět do složeného stavu a v případě potřeby ho přimontujeme na zeď. Veškeré obalové materiály po dokončení prací odvezeme. Vy nemusíte nic řešit.

Nezáleží nám, zda je váš byt v přízemí nebo desátém patře. U nás jsou patra bez příplatků.

Víme, že rychlost může hrát velkou roli. Například, pokud vám končí výpovědní lhůta ze stávajícího bytu. Jsme schopni provést stěhování velmi rychle.

Díky našim zkušenostem a optimalizovaným procesům můžeme zákazníkům nabízet velmi levné stěhování. Máme důkladně vybrané dopravní prostředky, což nám umožňuje nabízet nízké ceny.

Naše hodnocení mluví za nás. Máme mnoho referencí od našich firemních i fyzických zákazníků. Vybrané recenze si můžete přečíst u nás: Recenze, nebo desítky dalších recenzí přímo na Google: ZDE.

Ukázky jak balíme nábytek před stěhováním

Ukázky ze stěhování bytů

Naše ceny za stěhování bytu naleznete na stránce: Ceník stěhování.

Nechte si nezávazně spočítat cenu stěhování vybavení vašeho bytu

Chcete vědět konkrétní cenu přestěhování do vašeho nového bytu? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz

Využít můžete i formulář pro nezávaznou poptávku:

Nezávazná poptávka