Odvoz nábytku

Potřebujete odvést váš nábytek? Jsme tu pro vás.

Potřebujete odvést nábytek z vašeho bytu či domu? Využijte naši službu odvozu nábytku. Tuto službu nabízíme již přes 20 let od počátku existence naší firmy. Poradíme si i s velkými a těžkými vestavěnými skříněmi, kredenci, obývacími stěnami či celými kuchyňskými linkami.

Proč si nechat odvést nábytek od nás?

Odvoz a likvidaci starého nábytku nechte na nás. Zbavíme vás nechtěného nábytku. Jsme schopni ho demontovat, i když je přidělán ke zdi, a snést klidně i z desátého patra domu bez výtahu. Naložíme ho do našich aut a odvezeme do sběrného dvora. O vše se postaráme.

Nezáleží, zda váš byt je v přízemí nebo v desátém patře. U nás nejsou žádné příplatky za patra (s výjimkou těžkých břemen).

Víme, že rychlost může hrát velkou roli. Například, pokud vám končí výpovědní lhůta ve stávajícím bytě. Jsme schopni provést odvoz nechtěného nábytku velmi rychle.

✅Díky našim zkušenostem a důkladně vybraným dopravním prostředkům můžeme zákazníkům nabízet odvoz nábytku levně i v historických uličkách centra Prahy.

Naše hodnocení mluví za nás. Máme velké množství referencí od našich firemních i fyzických zákazníků. Vybrané recenze si můžete přečíst u nás: Recenze, nebo desítky dalších recenzí přímo na Google: ZDE.

Naše ceny za odvozu nábytku a odpadu naleznete na stránce:
Ceník odvozu odpadu.

Nechte si nezávazně spočítat cenu odvozu vašeho nábytku

Chcete vědět konkrétní cenu odvozu vašeho nábytku? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz