Odvoz odpadu v Praze

V Praze odvezeme váš odpad rychle a levně.

Naše firma již přes 20 let pomáhá při odvozu odpadu právnických a fyzických osob v Praze.

Proč si nechat odvést odpad v Praze od nás?

Provedeme odvoz odpadu od A do Z. Odpad u vás zabalíme a připravíme na odvoz. V případě nábytku ho rozmontujeme nebo odděláme od zdí, pokud je vestavěný. Vy se nemusíte o nic starat.

Odváželi jsme odpad u zákazníků ve všech městských částech Prahy, od historického centra po okrajové městské části s novou moderní zástavbou.

Nemáme žádné příplatky za patra. Pokud bydlíte ve vysokém patře panelového domu, u nás se nemusíte bát žádných příplatků za snesení odpadu.

Víme, že rychlost může někdy hrát velkou roli. Například, pokud vám končí výpovědní lhůta ve stávajícím bydlišti. Jsme schopni odvést odpad do sběrných dvorů Pražských služeb velmi rychle.

✅Zákazníci s trvalým pobytem v Praze mohou při odvozu odpadu do nejbližšího sběrného dvoru Pražských služeb jet s námi a po prokázání se občanským průkazem budou mít převzetí odpadu sběrným dvorem bez poplatků.

Naše hodnocení mluví za nás. Máme velké množství referencí od našich firemních i fyzických zákazníků. Vybrané recenze si můžete přečíst u nás: Recenze, nebo desítky dalších recenzí přímo na Google: ZDE.

Naše ceny za odvoz odpadu naleznete na stránce: Ceník odvozu odpadu.

Nechte si od nás nezávazně spočítat cenu odvozu odpadu v Praze

Chcete vědět konkrétní cenu odvozu vašeho v rámci Prahy? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz