Vyklízení bytů

Levné vyklízení bytů s 20 lety praxe

Naše firma již přes 20 let provádí vyklízení bytů pro majitele i nájemce. Jste majitel bytu a potřebujete vyklidit současný obsah bytu před nastěhováním nového nájemce nebo pro sebe? Jste nájemce a máte povinnost vyklidit byt do původního stavu? Využijte našich služeb.

Proč si nechat vyklidit byt od nás?

O vše se postarámeVyklidíme váš byt i bez vaší přítomnosti. Věci roztřídíme dle vašeho zadání. Nechtěné předměty, včetně nábytku a elektroniky (sporák, trouba, lednice atd.), odpojíme, odmontujeme a sneseme do našich dodávek. Poté je odvezeme k likvidaci do sběrného dvora.

Žádné příplatky za vyklízení o víkendech nebo státních svátcích. 

Nezáleží nám, zda váš byt je v přízemí nebo desátém patře. U nás jsou patra při vyklízení bez příplatků.

Víme, že rychlost může hrát velkou roli. Například, pokud vám končí výpovědní lhůta ze stávajícího bytu, jsme schopni provést vyklizení velmi rychle.

✅Díky našim zkušenostem a vhodným dopravním prostředkům v našem vozovém parku můžeme zákazníkům nabízet velmi levné vyklízení bytů.

Naše hodnocení mluví za nás. Máme mnoho referencí od našich firemních i fyzických zákazníků. Vybrané recenze si můžete přečíst u nás: Recenze, nebo desítky dalších recenzí přímo na Google: ZDE.

Naše ceny za vyklízení bytu naleznete na stránce: Ceník vyklízení.

Nechte si nezávazně spočítat cenu vyklizení vašeho bytu

Chcete vědět konkrétní cenu vyklizení vašeho bytu? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz