Funguje hodinový manžel jako ve filmu?

Naše firma již roky nabízí službu hodinového manžela. Film "Hodinový manžel" tuto službu značně popularizoval, takže se nás potenciální zákazníci často ptají, jestli hodinový manžel funguje jako ve filmu.

Hodinový manžel ve filmu vs realita

Film "Hodinový manžel" je skvělá komedie, ale realitu příliš neodráží. Určitě se nemusíte obávat, že by k vám dorazil zaměstnanec bez zkušeností (například právník včera a hodinový manžel dnes) nebo bez znalosti řemeslných prací, které jsou u hodinového manžela často požadovány. Posíláme vždy zaměstnance, který odpovídá vašim požadavkům, co by měl u vás doma vykonat za práce.

Naši zaměstnanci pracující jako hodinoví manželé jsou zkušení řemeslníci s roky praxe. 

Co dělá hodinový manžel?

Nejčastěji jsou poptávány činnosti jako: montáže nábytku (který můžeme i sami vyzvednout z obchodu, dovézt k vám domů a sestavit), instalatérské práce, nebo montáže na zdi. Potřebujete přidělat nové umyvadlo, přivrtat televizi nebo jiný předmět na zeď? To vše hodinový manžel zvládne.

Manžel na hodinu – jen když nemám manžela?

Název služby může být zavádějící, protože hodinový manžel není určen pouze pro samotné ženy, jak bylo většinou prezentováno ve filmu. Tuto službu poptávají i manželské páry, kde časové možnosti neumožňují vykonat požadované činnosti, nebo pro ně nejsou dostatečně manuálně zruční nebo zkušení. Službu také využívají páry, které chtějí raději trávit čas spolu nebo s rodinou, a údržbu domácnosti přenechávají na nás.

Zajímá vás více informací o službě hodinový manžel?

Chcete vědět více informací o službě hodinový manžel, včetně orientační ceny vašich požadavků? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz