Montáž nábytku

Profesionálně smontujeme váš nábytek

Naše firma již přes 20 let provádí montáž nábytku pro naše klienty. Díky letitým zkušenostem se stovkami montážních návodů od mnoha výrobců si určitě poradíme i s tím vaším a úspěšně sestavíme váš nábytek. Kromě montáže nábytku ho v případě potřeby můžeme také dovézt k vám domů přímo z obchodního domu. To je užitečné zejména tehdy, pokud nemáte automobil nebo je kupovaný nábytek příliš rozměrný a nevešel by se do zavazadlového prostoru osobního automobilu.

Montování nábytku je naším denním chlebem

Smontujeme vám jakýkoliv nábytek pro interiér i exteriér. Poradíme si i s velkými vestavěnými skříněmi, nábytkovými stěnami na míru nebo zahradními domky.

Montáž nábytkových pantů nechte na nás. Víme, že nábytkové panty mohou být oříškem, ale díky našim letitým zkušenostem s jejich montáží to pro nás není problém.

Naše hodnocení mluví za nás. Máme velké množství referencí od našich zákazníků. Vybrané recenze si můžete přečíst u nás: Recenze, nebo desítky dalších recenzí přímo na Google: ZDE.

Ukázky montování nábytku

Naše ceny za služby hodinového manžela naleznete na stránce:
Ceník hodinového manžela.

Nechte si nezávazně spočítat cenu smontování nábytku v rámci služby hodinového manžela

Chcete vědět konkrétní cenu montáže vašeho nábytku v rámci služby hodinový manžel? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz