Pomoc se stěhováním

Potřebujete pomoc se stěhováním? Jsme tu pro vás. Během více než 20 let naší existence jsme úspěšně přestěhovali tisíce klientů k jejich plné spokojenosti, a rádi pomůžeme i vám. S námi si můžete jít odpočinout na kávu nebo na masáže, zatímco my se postaráme o celý proces stěhování. Stěhování a obíhání úřadů a dalších institucí je stresující i bez samotného fyzického přemisťování věcí.

Nechte vše na nás – rádi vám se stěhováním pomůžeme

Nemusíte se o nic starat. Náš technik vše prohlédne a navrhne nejlepší postup stěhování. Naši zaměstnanci pak připraví vybavení vašeho bytu na stěhování, včetně kompletního zabalení a případného rozmontování. Žádná překážka není příliš velká – přimontované skříně nebo police ke zdi odmontujeme a bezpečně zajistíme. Vybavení bytu sneseme klidně i z desátého patra a naložíme do našich dodávek. Převezeme ho na adresu nového bydliště, kde ho vynosíme, vybalíme a v případě potřeby zpět smontujeme a přimontujeme na požadované místo na zdi. Nezanecháme za sebou žádný nepořádek, protože veškeré použité obalové materiály odvezeme k recyklaci.

Pokud chcete od nás pomoc se stěhováním, neváhejte nás kontaktovat nebo si rovnou nechte spočítat nezávazně cenu přes formulář.

Nechte si nezávazně spočítat cenu stěhování od nás

Chcete vědět konkrétní cenu vašeho stěhování? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz

Využít můžete i formulář pro nezávaznou poptávku:

Nezávazná poptávka