Služby

Stěhování kanceláří

Náš technik se s vámi domluví na termínu stěhování, množství a druzích potřebných obalových materiálů. V domluvený den přijedeme, zabalíme vše, co budeme stěhovat, rozebereme velké kusy nábytku a převezeme zařízení vašich kanceláří na novou adresu. Na místě vše opět zkompletujeme.

Stěhování bytů a domů

Přijedeme k vám, zabalíme váš nábytek a další předměty do přivezených obalů. Zabráníme tak jejich poškození při stěhování. Vše převezeme na novou adresu, nábytek umístíme na požadovaná místa a předáme vám vaše zařízení.

Stěhování těžkých břemen

Po předchozí domluvě přestěhujeme velké kusy nábytku, trezory, hudební nástroje a další těžké nebo objemné předměty.

Stěhování v objektech – stěhování bez auta

Naši zkušení stěhováci zajišťují také stěhování v rámci jednoho objektu. Vše pečlivě přestěhujeme do nových prostor. Díky tomu, že při stěhování bez auta neplatíte dopravu se jedná o jeden z nejlevnějších druhů stěhování.

Vyklízení, odvoz odpadu a služby sběrného dvora

Zajistíme také vyklízení bytů, kanceláří a prostor pro podnikání a následnou likvidaci odpadů. Zavolejte nám a domluvte si podmínky, naše přátelské ceny vás překvapí.

Montáž nábytku, hodinový manžel

Koupili jste nový nábytek, nebo zařízení? Zavolejte nám a naši pracovníci zajistí montáž nábytku přímo ve vašich prostorech. Máme dostatek zkušeností a veškeré potřebné nářadí, využitím naší služby ušetříte hodně času, nervů i peněz. Umíme také zajistit montáž poliček a drobné údržbářské práce. Se zárukou a za dobrou cenu poskytujeme služby nazývané hodinový manžel.

autodoprava

Autodoprava po celé  ČR a EU.