Stěhování domů

Levné stěhování vybavení domů s 20 lety praxe

Naše firma již přes 20 let provádí stěhování domů, včetně vnitřního vybavení a nábytku. Stěhování domů bývá náročné z hlediska času a objemu, protože s velkou plochou přichází i velké množství nábytku, elektronických zařízení, rostlin a dalšího majetku.

Proč si nechat přestěhovat vybavení domu od nás?

Stačí nám 4 základní informace. Ve většině případů nám stačí sdělit: 1. časové parametry, 2. místo nakládky, 3. místo vykládky, 4. množství/objem majetku k přestěhování. My se pak o vše postaráme.

Stěhování provádíme od A do Z. Veškerý nábytek, elektroniku a rostliny důkladně zabalíme do obalových materiálů. Nábytek v případě potřeby rozmontujeme nebo odmontujeme ze zdi. Zajistíme dostatečný počet lidí a přepravních prostředků pro rychlé stěhování do nového domu. V novém domě majetek rozbalíme, nábytek složíme a elektroniku v případě potřeby přimontujeme na zeď. Veškeré obalové materiály po dokončení prací odvezeme. Vy nemusíte nic řešit.

Nezáleží nám, zda váš dům má jedno nebo více pater a velkou rozlohu. Bez problémů přestěhujeme výbavu velké vily i vícegeneračního rodinného domu.

✅Díky našim zkušenostem, optimalizaci procesů a důkladně vybraným dopravním prostředkům můžeme zákazníkům nabízet velmi levné stěhování.

Naše hodnocení mluví za nás. Máme mnoho referencí od našich zákazníků. Vybrané recenze si můžete přečíst u nás: Recenze, nebo desítky dalších recenzí přímo na Google: ZDE.

Ukázky ze stěhování výbavy domu

Naše ceny za stěhování naleznete na stránce: Ceník stěhování.

Nechte si nezávazně spočítat cenu stěhování vybavení vašeho domu

Chcete vědět konkrétní cenu přestěhování vás do nového domu? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz

Využít můžete i formulář pro nezávaznou poptávku:

Nezávazná poptávka