Stěhování kanceláří

Rychlé a profesionální přestěhování kanceláře od A do Z

Naše firma již přes 20 let pomáhá při stěhování firem a jejich kanceláří po Praze i celé České republice. Přestěhujeme vaši kancelář rychle a profesionálně, abychom co nejméně narušili chod vaší firmy. Naši zákazníci si cení toho, že stěhování provádíme i o státních svátcích a víkendech, kdy jsou kanceláře prázdné a jedná se o ideální čas pro stěhování.

Stěhování kanceláře o víkendech nebo státních svátcích je u nás bez příplatků.

Proč si nechat přestěhovat kancelář od nás?

Stěhování kanceláře provedeme od A do Z. Detailně naplánujeme celý proces a vše připravíme, aby zásah do chodu kanceláře byl co nejmenší. Přestěhujeme veškerý nábytek a elektroniku, ať už v rámci jedné budovy nebo po Praze či celé České republice. Zákazník si pouze připraví odpojení serveru a další citlivé výpočetní techniky. Ostatní kancelářské vybavení v případě potřeby demontujeme, včetně nábytku připevněného ke zdi. Důkladně zabalíme do obalových materiálů pro převoz a provedeme stěhování na místo určení. V nové kanceláři vše vybalíme a montáží vrátíme do původního stavu. Umíme přidělat a zapojit i světla, televize a další vybavení. Po ukončení stěhování odvezeme použité obalové materiály.

Domluvené termíny pro nás platí. Víme, jak je čas v kancelářském prostředí cenný, proto vždy dorazíme včas ve smluvené termíny a odvedeme práci profesionálně a co nejrychleji.

Naše hodnocení mluví za nás. Máme velké množství referencí od našich firemních zákazníků. Vybrané recenze si můžete přečíst u nás: Recenze, nebo desítky dalších recenzí přímo na Google: ZDE.

Montáž a demontáž vybavení kanceláře je v ceně stěhování.

Naše ceny za stěhování kanceláří naleznete na stránce: Ceník stěhování.

Nechte si nezávazně spočítat cenu za stěhování kanceláře

Chcete vědět konkrétní cenu za přestěhování vaší kanceláře? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem. 

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz

Využít můžete i formulář pro nezávaznou poptávku:

Nezávazná poptávka