Stěhování klavírů a pian

Přes 20 let stěhujeme klavíry a piana. Stovky úspěšných přestěhování.

Naše firma již přes 20 let pomáhá při stěhování pian a klavírů po Praze, České republice i celé Evropě. Stěhování hudebních nástrojů je oproti jiným předmětům velmi specifické, protože ačkoliv se díky masivní dřevěné konstrukci a vysoké váze mohou zdát odolné, jedná se o velmi křehké stroje. Proto je potřeba stěhovat je s maximální precizností, aby nedošlo k poškození, zejména vnitřního mechanismu.

Stěhování pian, klavírů nebo pianin se řadí do kategorie stěhování těžkých břemen. Pokud vás zajímá, jakou váhu obvykle tyto hudební nástroje mají, připravili jsme pro vás článek: Kolik váží piano

Co je pro stěhování klavírů a pian zásadní? Zkušenosti a praxe.

Za 20 let jsme přestěhovali stovky klavírů a pian.

Jaké hudební nástroje stěhujeme jako těžká břemena?

✅Klavíry
✅Piana
✅Pianina

Proč si nechat přestěhovat váš hudební nástroj od nás?

Přestěhovali jsme již obrovské množství klavírů, pian a dalších hudebních nástrojů, ať už pro soukromé klienty, firemní i státní instituce, včetně škol.

Stěhování provedeme od A do Z. Po příjezdu zkontrolujeme klavír/piano a zabezpečíme vnitřní mechanismus, aby nedošlo k jeho poškození. Vnější konstrukci důkladně zabalíme do strečové i bublinkové fólie, a používáme také deky pro větší bezpečnost a předcházení poškrábání. Obhlédneme cestu, po které bude stěhování probíhat, včetně schodů a manévrovacího prostoru. Bezpečně nástroj sneseme do našeho vozidla a převezeme do nového místa. Na místě určení nástroj vyneseme a rozbalíme. Veškeré použité obalové materiály odvezeme, aby nezůstal žádný odpad.

Stěhování vám přizpůsobíme dle vašich potřeb. Přestěhujeme váš nástroj i o víkendech a státních svátcích, bez příplatků, což minimalizuje dopad stěhování na činnost organizace.

Naše hodnocení mluví za nás. Máme velké množství referencí od našich zákazníků. Vybrané recenze si můžete přečíst u nás: Recenze, nebo desítky dalších recenzí přímo na Google: ZDE.

Při stěhování pian po Praze jsou najeté kilometry zdarma.

Ukázky stěhování pian a klavírů

Naše ceny za stěhování pian a klavírů naleznete na stránce: Ceník stěhování.

Nechte si nezávazně spočítat cenu stěhování vašeho piana/klavíru

Chcete vědět konkrétní cenu za přestěhování vašeho hudebního nástroje? Neváhejte nás kontaktovat, ať už telefonicky nebo e-mailem.

Kontaktujte nás každý den, včetně víkendů a svátků od 8:00 do 21:00 hod.

☎️ +420 722 043 020
 ✉️info@stehovani-adis.cz

Využít můžete i formulář pro nezávaznou poptávku:

Nezávazná poptávka